Новини підприємства.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 101
Проводиться промивка каналізаційних мереж на прв. Козацькому, 47, 47/1; вул. Зарічанській, 34/1; вул. Тернопільській, 34/3.

Виконуються ремонтні роботи із заміни водопровідного вводу на вул. Бандери, 16.


Проводиться промивка каналізаційних мереж на вул. Зарчанській, 34/1 та 44/1; вул. Тернопільській, 3 та 3/1; вул. Молодіжній, 3 та 7.

Щороку, 22 березня, починаючи із 1993 року, у світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, головна мета якого — привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

З цієї нагоди у приміщенні актового залу Хмельницького обласного управління водних ресурсів під гаслом “Природа для води” відбувся круглий стіл за участі начальника відділу техногенно-екологічної безпеки, використання водних ресурсів та моніторингу вод Михайла Молчанова, який виступив із доповіддю про воду у природі та її використання, голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги Наталії Міронової, яка у виступі звернула увагу до екологічних проблем річок басейну Дніпра на Хмельниччині, головного технолога МКП “Хмельницькводоканал” Петра Дзюблюка, який ознайомив присутніх із проектом Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення та відзначив важливість їх прийняття на місцевому рівні.


Із цінними відомостями про значення води для живих організмів звернулася до слухачів і хімік 1 категорії Хмельницького облводресурсів Олена Захаревич, а головний спеціаліст відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Держекоінспекції у Хмельницькій області Сергій Назарчук ознайомив присутніх із діяльністю інспекції у сфері контролю за охороною водних ресурсів.

Навіть звичайні обговорення, зібрання, конференції, хоч і здаються нам звичайною річчю, проте навіть такі маленькі кроки кожної людини стануть великими кроками для усього людства у збереженні води на всій планеті. Тож нехай кожен із нас зробить усе можливе для того, аби чистими водою та довкіллям змогли насолодитися не лише теперішні, а й майбутні покоління, бо природа існує для води, а вода — для життя.


Проводиться ремонт каналізаційного колодязя та промивка каналізаційної мережі на вул. Прибузькій, 44.


Виконуються ремонтні роботи на водопровідному колодязі на вул. Зарічанській, 26/1.

Незважаючи на ускладнення погодніх умов, бригада разом із майстром служби водопровідних мереж Романом Войтовим ліквідувала пошкодження у водопровідному колодязі на вул. Пересипкіна, 5.

Завдяки проведеним роботам проблему із водопостачанням даного об'єкту було вирішено.
Працівниками служби водопровідних мереж МКП “Хмельницькводоканал”, попри складні погодні умови, у вівторок, 20 березня були виконані роботи із приєднання новозбудованого водопроводу на вул. Трудовій.

Бригада, очолювана майстром водопровідних мереж Володимиром Заболотним, працювала на ділянці водопроводу на перехресті вул. Трудової — вул. Прибузької.

Виконуються роботи із приєднання водопровідних мереж на перехресті вул. Прибузької — вул. Трудової.


Ліквідовується прорив водопровідної мережі на вул. Прибузькій, 44; водопостачання вказаного житлового будинку тимчасово призупинено.


На прв. Іподромному, 18 проводяться роботи із промивки та чистки каналізаційної мережі.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Проскурівського підпілля, 77/1, 20.03.2018 р. з 09:00 до 15:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Проскурівській (на відрізку від вул. Грушевського до вул. Соборної) та на вул. Проскурівського підпілля (на відрізку від вул. Соборної до вул. Подільської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
19 березня 2018
Аварійні роботи

Проводяться аварійно-відновлювальні роботи із ліквідації прориву в колодязі на перехресті вул. Грибоєдова — вул. Короленка.


Можливе призупинення у зв'язку із усуненням пошкодження водопроводу D=500 mm на проспекті Миру, 43.

Щорічно, у третю неділю березня в Україні святкують День працівників житлово-комунально господарства та побутового обслуговування населення.


Традиція відзначення головного професійного свята працівників комунальної сфери не обминула і МКП “Хмельницькводоканал”, де у п'ятницю, 16 березня у актовому залі на базі підприємства привітали трудовий колектив “Хмельницькводоканалу” та відзначивши кращих працівників відділів та служб.


З вітальним словом до присутніх у залі звернувся директор підприємства Віталій Кавун:


“Добре тоді, коли нашої роботи не видно — у місті немає аварій, контролери не ходять по домівках, а бригадири спокійно відпочивають у себе в кабінетах. Та, на жаль, не буває жодного дня без подій. Попри це, саме Ваша праця, Ваші професіоналізм і майстерність є запорукою надійної роботи підприємства та добробуту міста. Я щиро вдячний кожному із Вас за вірну працю, за те, що Ви виконуєте таку важливу місію для усіх хмельничан. Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, радості, успіхів у роботі та здійснення усіх мрій і бажань”.


Після привітальних слів від директора, профспілкового комітету та запрошеного на свято голови обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення Миколи Шафінського відбулося нагородження кращих працівників підприємства та ветеранів виробництва, відзначивши високий професіоналізм та майстерність, проявлені у роботі. А по закінченню урочистостей відсвяткували День комунальника зі співом, танцями та жартами.

Сторінка: 1 ...  <<    11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    >>  ... 101

Останні новини

23
червня 2018
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж, Встановлення загальнобудинкового лічильника

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше