Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 87

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією проривів водопроводу на проспекті Миру, 94/1а. Призупинено водопостачання житлових будинків на прв. Шестакова та на вул. Примакова у зв'язку із ремонтом запірної арматури на перехресті прв. Шестакова — вул. Шестакова. Також водопостачання буде тимчасово призупинено у зв'язку з усуненням пошкодження водопровідної мережі на вул. Зарічанській, 30.


На вул. Кармелюка, 8 проводитимуться роботи з усунення прориву каналізаційного колектору.


Проводиться чистка каналізаційних колодязів на вул. Панаса Мирного, 28/3а, вул. Курчатова, 11, вул. Подільській, 12, вул. Чорновола, 159..

Справжня зимова погода завітала на свято Дня Соборності України у Хмельницький. До 99-ї річниці з дня проголошення "Акта злуки" Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в обласному центрі на вул. Гагаріна, 18 відбулося урочисте відкриття пам'ятної дошки Євгену Коновальцю — першому очільнику Організації Українських Націоналістів, полковнику Армії УНР, одному із ідеологів українського націоналізму.


На захід завітали представники Хмельницької міської ради, громадських та політичних організацій, підприємств, організацій та установ та громада міста. До пристуніх із вітальним словом звернувся міський голова Олександр Симчишин. “Євген Коновалець – людина неймовірно героїчного духу, теоретик, видатний організатор, військовик. Фактично, «січовики» відроджувалися завдяки Коновальцю. Людина, яка ніколи не падала духом, у якої не було зрадофільства та «все пропало», і навіть, коли було погано, а 100 років тому було дуже важко, Коновалець завжди був налаштований на перемогу. Після програшу Української революції він не опустив руки, а далі будував нову організаційну структуру і у 1929 році Коновалець фактично створив ОУН. Сьогодні ми знову говоримо про актуальні уроки соборності, головним з яких є той, що для перемоги ми маємо бути єдиним кулаком ”, — зазначив очільник Хмельницького.


До святкових заходів долучилось і міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”. Представники профспілкового комітету підприємства квітами вшанували героїв українського національного руху та долучилися до святкових заходів, присвячених Дню Соборності України. 


До уваги мешканців міста Хмельницького!


Міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” запрошує на роботу:

електрогазозварників (з / п — 5000-6000 грн.),

слюсарів аварійно-відновлювальних робіт (з / п — 4000-4500 грн.),

електромонтерів (з / п — 5200-6000 грн.),

інженерів-електриків (з / п — 5800 грн.),

електромонтерів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (з / п — 5200-6000 грн.),

водій автоцеху (з / п — 4500 грн.).Графік роботи: ПН-ЧТ 08:00 — 17:15, ПТ 08:00-16:00.


За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрів

МКП “Хмельницькводоканал” за телефоном: 78-75-26.
22 січня 2018
Аварійні роботи

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із ремонтом запірної арматури на вул. Калнишевського, 35, вул. Львівське шосе, 14 та на вул. Кам'янецькій, 112.


Також можлива відсутність водопостачання у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу на вул. Разіна, 1.


Проводиться промивка каналізаційної мережі на вул. Тернопільській, 3.
19 січня 2018
Аварійні роботи

Можливе призупинення водопостачання у зв'язку із ліквідацією проривів водопроводу на вул. Бандери, 57/2, перехресті вул. Вишневої — вул. Вокзальної та у зв'язку із заміною ділянки водопроводу на вул. Героїв Майдану, 12.


Проводяться роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Свободи, 22 та на вул. Хотовицького, 11.

Місто лише прокидалося від сну, а у святковий день Хрещення Господнього для усіх містян з самого ранку освятили воду. На водопровідно-насосну станцію №9, одну з головних приймалень життєдайної води Чернелівського водопроводу, завітав митрополит Української Православної Церкви Київського Патріархату Антоній Махота освятить воду, який і здійснив традиційний обряд освячення води у резервуарах станції.


На заході були присутні і представники керівництва міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”, а також заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.


Після освяти митрополит звернувся до присутніх. “Свята вода — це не панацея і не пігулка від усіх хвороб. Це, перш за все, гарні ліки для душі, для її очищення. Лише чиста, але ніяк не забруднена вода, освячена за традицією у день Хрещення Господнього, має цілющі властивості. Дуже приємно, що у Хмельницькому чиста вода, тож після обряду вона стає освяченою, і кожен хмельничанин може її скуштувати. Бажаю, щоб у кожній домівці вода була чистою, цілющою, а кожен нехай буде здоровим”, — зазначив митрополит.

Тимчасово призупинено водопостачання у мешканців приватного сектору на вул. Київській та вул. Лєскова у зв'язку з усуненням прориву водопроводу на перехресті вул. Київської — вул. Лєскова. Також тимчасово відсутнє водопостачання у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу у житловому будинку № 94/1а на проспекті Миру. На вул. Бандери, 57/2 виконуються роботи із пошуку прориву водопровідної мережі.

Проводяться роботи із промивки каналізаційних мереж на вул. Повстанській, 36 та на вул. Спортивній, 17.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт із заміни запірної арматури на водопровідному вводі на вул. Проскурівській, 85, 18.01.2018 р. з 10:00 до 13:00 год буде призупинено водопостачання у житлових будинках на вул. Проскурівській (від вул. Шевченка до прв. Пилипчука).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
17 січня 2018
Аварійні роботи

Тимчасово призупинено водопостачання у зв'язку із усуненням пошкоджень водопроводу на вул. Cвободи, 8в, перехресті вул. Пілотської — вул. Чорновола; виконується заміна водовпровідного вводу на вул. Тернопільській, 34/1.

На території дитячого садочку № 38 (вул. Свободи, 12б) працює спецавтомобіль, який виконує доставку питної води для мешканців, в домівках яких наразі відсутнє водопостачання у зв'язку з аварією на водопроводі на вул. Свободи 8в. Наразі на місці аварії проводяться відновлювальні роботи, точний час їх завершення невідомий.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 87

Останні новини

19
лютого 2018
УХВАЛИЛИ КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ З ОХОРОНИ ПРАЦІ НА 2018 РІК

Знову п'ятниця, і знову під ореолом охорони праці. Кінець робочого тижня у міському комунальному підприємстві “Хмельницькводоканал” ознаменував проведення семінару-наради з працівниками підприємства за участі адміністрації, начальників служб та відділів і запрошених державних інспекторів відділу нагляду на виробництві та об'єктах підвищеної небезпеки Інни Швець, Олега Шелінговського та Дениса Костюченка, а також заступника начальника відділу по нагляду на будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку Сергія Петрушенка...

докладніше