Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 101
Хоч День Героїв і не має статусу офіційного свята, все ж знаходиться гарний привід, аби вшанувати пам'ять тих, хто поклав свою душу і тіло за свободу рідної землі. І хай якими б не були дискусії щодо ОУН-УПА, особи, які були членами цих формувань, залишаються постаттями, зі сторінок історії яких не випалиш вогнем.


День Героїв розпочався із двох подій — освяти меморіальної дошки Євгена Коновальця та відкриття меморіалу іншому борцеві за незалежність, полководцеві УПА, вірному побратимові товаришам по зброї та людині із залізною волею і серцем — Романові Шухевичу. Більше сотні хмельничан разом із міською владою, військовими, журналістами, підприємцями брали участь у святкових заходах.


До них долучилось і міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”. Представники профспілкового комітету та трудового колективу підприємства квітами вшанували героїв українського національного руху та приєдналися до відзначення Дня Героїв. 


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 23/1 та на вул. Гагаріна, 11, 22.05.2018 р. з 09:00 до 15:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Гагаріна (на відрізку від вул. Кам'янецької до залізничної колії) та на вул. Завадського (на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Володимирської).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Чимало життів забрав тоталітарний режим. Тисячі невинних померло за своє небажання коритися диктатурі, за прагнення до волі душі, серця, справи, своєї родини та усієї святої української землі...


Щороку у третю неділю травня по всій Україні проходять заходи із вшанування пам'яті жертв політичних репресій. У Хмельницькому пройшла панахида за жертвами політичних репресій та відбулося покладання квітів до пам'ятника Ангела Скорботи.


Віддати шану загиблим та репресованим від кривавих диктаторських рук прийшли прості хмельничани, представники місцевої влади, організацій, підприємств, журналісти, правоохоронці, військові. До заходів долучилися і представники профспілкового комітету і МКП “Хмельницькводоканал”. Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Гагаріна, 17.05.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Гагаріна (на відрізку від вул. Кам'янецької до залізничної колії), вул. Завадського (на відрізку від вул. Гагаріна до вул. Володимирської) та на пров. Тургенєва.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.


Шановні мешканці міста Хмельницького!


МКП “Хмельницькводоканал” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 р. №302 “Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення”, повідомляє про наміри змінити тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення у 2019 році, що обумовлено зростанням вартості електроенергії, податків та зборів, паливно-мастильних матеріалів та заробітньої плати.

На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:


вартість послуги з централізованого водопостачання (з ПДВ) — 9,34 грн/куб.м;

вартість послуги з централізованого водовідведення (з ПДВ) — 9,85 грн/куб.м.


У період з 15 травня по 28 травня 2018 року від споживачів послуг приймаються пропозиції.


Свої пропозиції та зауваження Ви можете надіслати за адресою:

29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75

МКП “Хмельницькводоканал”

або на електронну скриньку підприємства

kmwater@ukr.netЗаходи інвестиційної програми на 2019 рік


Водопостачання


Реконструкція ділянки водопроводу по вул. Старокостянтинівське шосе з переходом р. Південний Буг.

Реконструкція ділянки водопроводу Д=400мм по вул. С. Бандери від вул. Верхня Берегова до вул. Нижня Берегова в м. Хмельницький.

Реконструкція артезіанських свердловин № 17,18,26 першого підйому Чернелівського водозабору, с.Чернелівка, Красилівського району, Хмельницької області.

Реконструкція ділянки водопроводу Д=400мм від вул. Зарічанська до житлового будинку №16 по вул. Старокостянтинівське шосе в м. Хмельницький.

Реконструкція системи внутрішнього освітлення ВНС-9, ВНС-10.

Придбання автомобілів для аварійних бригад.


Водовідведення


Реконструкція системи вентиляції на ГКНС по вул. Трудова, 6 в м. Хмельницький.

Технічне переоснащення з заміною запірної арматури головної каналізаційної насосної станції по вул. Трудовій, 6 в м. Хмельницький.

Реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. Старокостянтинівське шосе в м.Хмельницький (перехідний захід з ІП 2018).

Заміна ділянки каналізаційного колектора по вул. Чкалова у м. Хмельницький.

Придбання автомобіля для аварійних бригад.

Придбання насосного агрегату на КНС-1.


Загальна сума на виконання заходів інвестиційної програми на 2019 рік складає 10414,8 тис. грн.


Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 101

Останні новини

23
червня 2018
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж, Встановлення загальнобудинкового лічильника

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше