Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 75У зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на вул. Вайсера, тимчасово відсутнє водопостачання на вул. Вайсера (на відрізку від вул. Соборної до вул. Проскурівського підпілля).


На прв. Гуменюка, 15 виконуються роботи із заміни водопроводу.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням профілактичних робіт із пошуку пориву водопроводу на вул. Вайсера, 14.09.2017 р. з 10:00 до 12:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Вайсера (на відрізку від вул. Соборної до вул. Проскурівського підпілля).

Також у зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу на прв. Гуменюка, 15, 14.09.2017 р. з 10:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках мікрорайону Лезневе.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
13 вересня 2017
Аварійні роботи

13 вересня виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників на вул. Зарічанській, 34/1 та вул. Перемоги, 10а.


Можливе призупинення водопостачання у зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами на вул. Цегельній, 49 та у зв'язку із заміною ділянки водопроводу на вул. Свободи, 1.

Проводиться встановлення загальнобудинкових лічильників у житлових будинках №№ 5/1, 46/1 та 52/2 на вул. Зарічанській та на вул. Бандери, 8.


У зв'язку з ліквідацією пошкоджень водопроводу, тимчасово буде призупинено водопостачання на вул. Пілотській, 7 та вул. Старокостянтинівське шосе, 17/1.

Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників у житлових будинках №№ 24 та 14 на вул. Зарічанській.


Проводиться ліквідація пошкоджень водопроводу на вул. Кармелюка, 8/1 та вул. Вайсера, 17/1; водопостачання за вказаними адресами тимчасово призупинено.

Тимчасово відсутнє водопостачання частини приватного сектору на вул. Завадського (проводяться роботи із заміни пожежного гідранту на вул. Завадського, 8/1) та на вул. Львівського шосе, 9 (виконується усунення пошкодження водопроводу).


Також у зв'язку з ліквідацією пошкодження водопроводу призупинено водопостачання на вул. Проскурівського пдпілля, 167.


Можлива відсутність водопостачання у зв'язку з ремонтом пожежного гідранту на вул. Інститутській, 6а та усуненням пошкодження у колодязі на вул. Проскурівського підпілля, 75/3.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО! 

Ось уже місяць, як набрав чинності ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, який передбачає споживання послуг з централізованого водопостачання з використанням вузлів комерційного обліку (далі — ВКО).

Що ж собою являє вузол комерційного обліку? Закон трактує, що ВКО — вузол обліку, який забезпечує загальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлі, її частині (під'їзді), обладнаний окремим інженерним вводом. Місце встановлення ВКО визначається відповідно до будівельних норм і правил, а саме на межі майнової належності в кожній точці приєднання до зовнішніх інженерних мереж.

Цей закон також передбачає, що ВКО має встановлювати оператор зовнішніх інженерних мереж з дотриманням певної процедури.

Витрати на оснащення будівлі ВКО, здійснені оператором зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг шляхом сплати внеску за встановлення ВКО, який сплачується виконавцем відповідної послуги.

Так вимагає діяти Закон. Порядок проведення таких дій має встановити Кабінет Міністрів України.

В прикінцевих і перехідних положеннях цього Закону законодавець зобов'язав Кабінет Міністрів України упродовж шести місяців з дня його опублікування привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та прийняти нові нормативно-правові акти, що випливають з нього.

Та поки триває перехідний період, МКП “Хмельницькводоканал”, як оператор зовнішніх інженерних мереж, на виконання інвестиційної програми 2017 р., за власні кошти виконує роботи з придбання, комплектації та встановлення загальнобудинкових засобів вимірювальної техніки з дистанційною передачею інформації про щохвилинне споживання послуг з централізованого водопостачання. У 2017 р. заплановано встановити 302 таких прилади. Наразі встановлено уже 111 ВКО.

МКП “Хмельницькводоканал”, з метою заощадження коштів мешканців будинків, пропонує усім головам правлінь ОСББ, ЖБК, іншим об'єднанням жителів, а також керівникам УМК, ТОВ “ЖЕО” тощо скористатися такою можливістю та надати підприємству заявку на виконання робіт зі встановлення ВКО.

Контактний телефон: 78-75-13. Тож запрошуємо усіх до співпраці!
05 вересня 2017
Аварійні роботи

Виконуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників у житлових будинках №№ 6/4 та 6/6 на вул. Зарічанській та на вул. Володимирській, 77.


Проводиться обстеження мереж на вул. Львівське шосе, 9.
31 серпня 2017
Аварійні роботи

31 серпня проводяться ліквідації пошкоджень водопроводу на вул. Інститутській, 4/2, вул. Перемоги, 8/4 та на перехресті вул. Партизанської — вул. 1-ї Садибної.

У зв'язку з усуненням пошкодження водопровідної мережі тимчасово призупинено водопостачання на вул. Перемоги, 3.Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 75

Останні новини

20
жовтня 2017
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО!

Звертаємо Вашу увагу на те, що на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднено проекти постанов щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”...

докладніше