Новини підприємства.

Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 101
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із заміни запірної арматури на вул. Героїв Майдану, 48, 25.04.2018 р. з 09:00 до 17:00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Героїв Майдану (на відрізку від вул. Соборної до вул. Свободи) та на вул. Володимирській (на відрізку від вул. Соборної до вул. Героїв Майдану).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.Головна каналізаційно-насосна станція у м. Хмельницькому недарма є головною. Цей пункт прийому стічних вод з усього міста є найбільшим і найтрудоємкісним, адже за таких масштабів необхідні і значні матеріальні витрати, і постійна техпідтримка для роботи станції.


Уже не перший рік міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” проводить активну роботу з модернізації технічного обладнання ГКНС. Зокрема, раніше було виконано заміну трьох насосних агрегатів із повною автоматизацією їх роботи.


Цьогоріч за власні кошти у розмірі 754 тис. 631 грн. підприємство здійснило установку, налагодження та запуск в експлуатацію двох грабельних механічних решіток, призначених для затримання завислих відходів, що потрапляють на станцію зі стічними водами.


Основними перевагами решіток є автоматизований процес роботи, їх матеріал (нержавіюча сталь, яка, відтак, не піддається корозії, а отже, підвищує їх експлуатаційний термін та надійність), а також висока пропускна спроможність — не менше 2500 кубічних метрів на годину. Увесь цей комплект можливостей дає змогу не лише покращувати якість очистки стічних вод, що потрапляють на станцію, а й дбати і про екологічний стан навколишнього середовища.
 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Подільській, 10 та вул. Подільській, 12, 19.04.2018 р. з 09:00 до 17:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Подільській (на відрізку від вул. Кам'янецької до вул. Плоскої).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Кармелюка, 3г та вул. Кармелюка, 3д, 18.04.2018 р. з 09:00 до 16:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Кармелюка (нумерація будинків — непарна).

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Виконуються роботи з усунення пошкодження водопроводу на вул. Подільській, 109; за вказаною адресобю водопостачання призупинено. З 15:00 год. буде призупинено водопостачання на вул. Мічуріна, 21 у зв'язку із ліквідацією прориву водопровідної мережі.


Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул. Курчатова (ж / б №№ 1б, 1л) та на вул. Чкалова (ж / б №№ 18, 20).


Виконується встановлення загальнобудинкового лічильника на вул. Героїв Майдану, 17/1; за вказаною адресою водопостачання на час виконання робіт призупинено.

У понеділок, 16 квітня, у приміщенні актового залу міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” відбулося громадське обговорення щодо наміру підприємства змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік.
Захід відбувся за участі представників адміністрації та трудового колектив підприємства, громадськості міста, а також заступника міського голови Анатолія Нестерука.Головний економіст МКП “Хмельницькводоканал” Галина Павлощук стисло озвучила основні складові тарифу та їх зростання, зокрема, найбільшу увагу було звернено на зростання вартості електроенергії для промисловості, податків та зборів, рентної плати та інших складових структури тарифу. Після обговорення до присутніх звернувся Анатолій Нестерук.
Ми весь час думаємо, як місто повинне вижити, як зробити так, щоб тарифи не підвищувалися. Звичайно, будь-яке підвищення цін — чи то на тепло, чи то на воду, чи на електроенергію, - населення сприймає такі зміни негативно. Я, як і інші споживачі, теж не хочу, щоб тарифи зростали. Міський голова, депутати, усі зацікавлені у тому, аби комунальні підприємства працювали злагоджено, щоб люди отримували гідну заробітню плату, аби і надалі працювали на благо міста. Я підтримую вас і погоджуюсь із тим, що тарифи потрібно підвищити, аби в майбутньому уникнути несприятливої фінансової ситуації”, - зазначив заступник міського голови.
Варто відзначити, що до проведення громадського обговорення були враховані всі зауваження та пропозиції, що надійшли від населення міста, відтак МКП “Хмельницькводоканал” забезпечив виконання постанови НКРЕКП №866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”.


 Шановні мешканці міста Хмельницького!

У зв'язку з виконанням планових робіт із приєднання водопровідних мереж на вул. Бандери, 2/1а, 17.04.2018 р. з 09:00 до 16:00 год. буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Бандери (від вул. Прибузької до вул. Зарічанської), вул. Нижньої Берегової, прв. Бандери та у житлових будинках №№ 44-52 на вул. Зарічанській.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
Сторінка:   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    >>  ... 101

Останні новини

23
червня 2018
Аварійні роботи, Промивка каналізаційних мереж, Встановлення загальнобудинкового лічильника

Для забезпечення надійної роботи систем водопостачання та водовідведення, МКП "Хмельницькводоканал" виконує наступні роботи...

докладніше